SYSTEM JAKOŚCI

Certyfikat na zgodność z normą ISO 9001 firma wdrożyła w 2005 roku.

Jednym z głównych celów wprowadzenia systemu jakości jest poprawa marketingowego wizerunku firmy. System zarządzania gwarantuje nam poprawę skuteczności zarządzania, wzrostu wydajności pracy i zwiększenie konkurencyjności swoich wyrobów.

Firma posiadająca certyfikat jest postrzegana przez klientów jako pewniejsza i lepsza co pozwala na powiększenie grona naszych odbiorców. To z kolei powoduje zwiększenie sprzedaży a poprzez to i zysków. Każdy zadowolony klient jest nośnikiem pozytywnej opinii o firmie.

Metal-Tech jest firmą nastawioną na długotrwałe funkcjonowanie na rynku i na spełnianie oczekiwań i potrzeb klientów w oparciu o sprawny system zarządzania. Systemem zapewniającym korzyści wynikające ze stałego doskonalenia jest system oparty o normę ISO 9001. Certyfikat na zgodność z tą normą Metal-Tech uzyskał w 2005 roku.

INNOWACJE

Nasza firma korzysta z dotacji Unii Europejskiej co pozwoliło na zastosowanie nowatorskiego systemu polegającego na wprowadzaniu wysokiej klasy i dokładności przyrządów pomiarowych o raz zdalnym wprowadzaniu zebranych danych do centralnej jednostki archiwizującej z wykorzystaniem dotykowych paneli operatorskich.

Wszystkie produkowane detale przechodzą kontrolę wymiarową na zaawansowanym technicznie sprzęcie pomiarowym typu profilograf (Mahr), chropowatościomierz (Mahr), Maszyna pomiarowa 3D (Aberlink) oraz na szerokiej gamie podręcznego sprzętu pomiarowego renomowanych producentów typu mikrometry, suwmiarki, wysokościomierze, pasametry, średnicówki mikrometryczne (Mitutoyo, Mahr, Kroeplin)

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaku z naszymi przedstawicielami

Kontakt z naszą firmą